DEVELOPMENT

REALITY A DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Výstavba bytových domů a následný prodej a pronájem bytů

Reality jsou náš svět

Společnost G.C.W. Europe Investment SE vlastní realitní divizi, která se věnuje nákupu a prodeji zajímavých nemovitostí. Soustředíme se také na tzv. second hand v oblasti nemovitostí, tedy zprostředkování nemovitostí pro prodávajícího a kupujícího.

Na trhu s nemovitostmi se řada našich realitních makléřů pohybuje profesionálně 5 let a více a řadí se mezi současné špičky v oboru. Můžete si proto být jisti, že budete obslouženi profesionálně a na špičkové úrovni. Záleží nám na spokojenosti každého našeho klienta.

Bohaté zkušenosti

V oblasti stavebnictví a developerských projektů máme bohaté zkušenosti. Při výstavbě vlastních developerských projektů stejně jako při výstavbě developerských projektů pro jednotlivé investory jsme měli příležitost stát u zrodu mnoha zajímavých výstavních lokalit určených pro rezidenční bydlení i podnikání a komerční účely.

Připravované stavby a developerské projekty

V současné době připravujeme hned několik zajímavých projektů. Jedná se například o výstavbu rodinných domů s následným prodejem a pronájmem bytů. Dále pracujeme například na rekonstrukci hotelu v Beskydech s plánovanou dostavbou moderních apartmánů určených pro následný prodej.

Připravované projekty

Rezidence Tabulky
Hotel Banka Beskydy

Služby pro developerské projekty

Investorům, kteří se připravují realizovat své developerské projekty, zajišťujeme proinvestování i komplexní realizaci projektu, včetně následného prodeje či pronájmu objektu nebo jeho částí.

Rádi vám pomůžeme s řešením vašeho developerského nebo investičního projektu. Oslovte nás a otevřeme otázku vzájemné spolupráce.

KONTAKTUJTE NÁS