VYTĚŽTE Z POTENCIÁLU KRYPTOMĚN MAXIMUM

Kryptoměny jsou zlatou žilou 21. století. Nemusíte přitom až na Aljašku.
Sledujte online, kolik vám vaše těžební stroje vydělávají
za každý týden provozu.

Prozkoumejte, jak náš online systém funguje

ZÍSKAT EXKLUZIVNÍ TESTOVACÍ PŘÍSTUP

VÍME JAK TĚŽIT KRYPTOMĚNY EFEKTIVNĚ

V GCW Europe máme k dispozici:

Grafické karty

v dostatečném množství, veškeré komponenty pro sestavení nových těžebních zařízení.

Těžební haly

pro umístění, provoz, chlazení i potřebný IT servis těžebních serverů.

Pojištění těžebního centra

a vysokou úroveň jeho zabezpečení kamerovými systémy, pohybovými čidly a 24hodinovou ochranou.

Tým zkušených programátorů,

IT specialistů, inženýrů a obchodních manažerů.

Potřebné know-how,

které nám umožňuje pružně reagovat na změny na trhu kryptoměn a zvolit pro těžbu aktuálně nejvýhodnější digitální měny.

Online portál

s cennými novinkami ze světa kryptoměn a možností 24/7 sledovat výtěžnost zařízení i své odměny.

KOLIK TĚŽBA KRYPTOMĚN VYDĚLÁ

Těžební zařízení, které si zakoupíte, nám následně pronajmete. Z realizované těžby kryptoměn získáte odměny složené ze 2 částí:
1

GARANTOVANÁ PEVNÁ SLOŽKA
ODMĚNY VE VÝŠI MIN. 50 %

Garantujeme vám odměnu ve výši minimálně 50 % z ceny investované do těžebního zařízení. Tuto část zisku vám smluvně garantujeme za všech okolností. Vyplácená je po dobu 2 let po dobu trvání smlouvy.


Více info »

Garantovaná pevná složka odměny z ceny investované do těžebního zařízení je ve výši:

Příklad
Pokud investujete 480.000 Kč (tj. MALÝ těžební server s 50 % za 2 roky), celková výše vyplacených nájmů po 2 letech bude minimálně 720.000 Kč.

2

POHYBLIVÁ SLOŽKA ODMĚNY

Pohyblivá složka odměny se odvíjí od vytěženého množství kryptoměn z vašeho skupiny těžebního zařízení. Každý týden se vám připisuje na váš interní online účet a jednou měsíčně může být vyplacena. Horní hranice vyplácených odměn není nijak limitována.


Více info »

Pohyblivé složky odměny bez limitu jsou u produktů Malé, Velké, V.I.P servery. Produkt Start pohliblivou složku nemá, má jenom garantovanou.

Příklad 1
Zakoupíte Těžební jednotky START ve výši 32.000 Kč. Těžební jednotky jsou ve vašem vlastnictví. Následně uzavřeme smlouvu o pronájme na 2 roky. Na tyto 2 roky získáte garantovanou pevnou složku odměny ve výši 50 %, která je po dobu trvání smlouvy stálá a neměnná. Po dobu 24 měsíců bude na váš interní online účet každý měsíc připsáno 2.000 Kč. Po ukončení smlouvy tak budete mít na účtu připsáno 48.000 Kč.

Příklad 2
Zakoupíte Těžební server V.I.P. za 7.680.000 Kč. Po dvou letech bude souhrnná výše vašich základních odměn ve výši 60 %, tj. minimálně 12.288.000 Kč. K této odměně je navíc potřeba připočítat pohyblivou složku odměn, která se odvíjí od objemu vytěžených kryptoměn, přičemž její horní hranice není nijak limitována.

Aktuální stav těžby sledujte 24 hodin denně

V online systému 24 hodin denně sledujete aktuální stav těžby. Jednou za týden se odměna z vytěžených kryptoměn připisuje na váš interní online účet. Vytěženou hodnotu zde uvidíte také v přepočtu na koruny podle aktuálního kurzu dané digitální měny.

Jednou za měsíc si sami zvolíte, kdy a kam chcete získané prostředky převést.

Na výběr máte:

  • ponechat si kryptoměny v softwarové peněžence a dále s nimi obchodovat na burze, nebo je držet pro dlouhodobé zhodnocení;
  • zafixovat si získanou částku v aktuálním kurzu a převést si ji na svůj korunový, eurový nebo jiný bankovní účet.
aktivních
těžařů
těžebních
ploch
těžebních
karet
investovaných
miliónů korun

CO MÁM UDĚLAT PRO TO, ABY VIRTUÁLNÍ MĚNY
PŘISTÁLY I DO MÉ PENĚŽENKY?

Krok 1:
Zaregistrujte se.

Po přihlášení získáte exkluzivní 7denní přístup k aktuálním informacím našeho online portálu, článkům a novinkám ze světa kryptoměn. Ještě před objednávkou tak získáte čas se u nás porozhlédnout.

Krok 2:
Objednejte si zařízení pro těžbu kryptoměn.

výše investice
32 000-64 000 Kč

výše investice
96 000-960 000 Kč

výše investice
1 056 000–4 992 000 Kč

výše investice
5 088 000–více Kč

Na výběr máme 4 různě velké těžební jednotky a servery. Čím větší budou, tím více kryptoměn vytěžíte. Jejich sestavení nám zabere max. 15 dní.

Krok 3:
Pronajměte nám své těžební zařízení.

Těžební jednotky a servery umístěné v našich halách budou od začátku našeho smluvního vztahu ve vašem přímém vlastnictví. Na základě smlouvy o pronájmu těžebního zařízení se o jejich provoz, opravy i servis postarají naši technici.

Krok 4:
Sledujte online výtěžnost svých těžebních zařízení.

V online portálu sledujte aktuální dění na trhu s virtuálními měnami i konkrétní výstupy vašich těžebních zařízení.

Krok 5:
Zvolte si způsob výplaty odměn každý měsíc.

Výplata odměn probíhá každý měsíc. Je jen na vás, zda se rozhodnete si vytěžené kryptoměny ponechat v digitální peněžence pro další obchodování či dlouhodobé držení, nebo se rozhodnete, že si je převedete na některou tradiční měnu (EUR, USD, CZK).

POTŘEBUJETE PORADIT? CHCETE VÍCE INFORMACÍ?

Nejste si jisti, jestli je těžba kryptoměn vhodná právě pro vás?

Zavolejte nám nebo napište.

+420 601 111 800

Po-Pá 8-20

info@gcweurope.eu

Na e-mail odpovídáme v pracovní době obvykle do 2 hodin.

AKTUÁLNĚ TĚŽÍME TYTO KRYPTOMĚNY

Ethereum – Ethereum Classic – Zcash – Monero – Siacoin – Decred

V on-line systému získáte přístup k aktuálním informacím a článkům ze světa digitálních měn a prohlédnete si, jak těžba kryptoměn funguje. Nahlédnete do zákulisí našeho systému.

Když se následně rozhodnete, že naším prostřednictvím chcete začít kryptoměny skutečně těžit, zvolenou variantu si jednoduše objednáte přímo v online systému.

O TĚŽEBNÍ SPOLEČNOSTI
G.C.W. EUROPE SE

Společnost G.C.W. Europe SE je součástí zavedené stavební a developerské skupiny Rybka Building a.s. Vznikla jako investiční evropská akciová společnost, se zaměřením na těžení kryptoměn.

Těžení kryptoměn a investování do kryptoměn zažívá obrovskou celosvětovou expanzi, která momentálně nezná hranice. Náš ambiciózní a profesionální tým tvoří programátoři, IT specialisté a inženýři, kteří jsou špičky ve svém oboru s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti. Digitální měny jsou budoucnost, která poskytuje inteligentní a snadný způsob, jak investovat peníze efektivně, díky tomu pohodlně vydělávat a ještě využívat nesčetné množství výhod, které kryptoměny nabízí.

Již řadu měsíců úspěšně těžíme v několika halách kryptoměny, které jsou stále více v oblibě lidí a tato těžební datacentra stále rozšiřujeme. Náš profesionální tým dokáže zajistit vysokou výnosnost při těžení na nejmodernějších technologiích a tuto službu nyní nabízíme našim zákazníkům.

Naším cílem je umožnit těžbu kryptoměn lidem nebo firmám, bez ohledu na technické znalosti a výši jejich kapitálu.