INVESTICE DO ZAHRANIČNÍCH NEMOVITOSTÍ

Residenční bydlení, hotelové resorty, pozemky

Investice do zahraničních nemovitostí – Dominikánská republika

Dominikanská republika zažívá v posledních letech obrovský turistický a investiční boom. Největší zájem investorů je na severu země, kde vzniká nespočet nových hotelů, resortů, restaurací a volnočasových sportovních aktivit. V Dominikánské republice také stoupá zájem o rezidenční bydlení z řad českých, slovenských a polských investorů.

Nabízíme investice do nákupu zahraničních nemovitostí s následným pronájmem, do nemovitostí vhodných k rekonstrukci a následnému prodeji, nebo nákupu pozemků určených k široké škále účelů (sport, hotel, bydlení).

V Dominikánské republice disponujeme česky mluvícím týmem složeným z obchodníků, právníků a notářů. Spolu s investory do Dominikánské republiky létáme. Součástí naší služby je zajištění letenek a ubytování, většinou přímo v resortech nebo penzionech vlastněných investory, kteří zde již úspěšně investovali své peníze.

Po celou dobu se investorům věnujeme, vše potřebné jim ukážeme a vysvětlíme. Dovezeme je na konkrétní místa, připravíme kalkulace a potřebné podklady. O záležitosti související přímo s převodem majetku se starají česky mluvící právníci, kteří v Dominikánské republice žijí a mluví krom češtiny také španělsky.