O společnosti G.C.W. Europe Investment SE

je ryze česká obchodně investiční společnost, která investuje a zhodnocuje peníze v odvětvích jako jsou služby, technologie, komodity a nemovitosti.

Společnost G.C.W. Europe SE byla založena v srpnu 2017. Vznikla jako investiční evropská akciová společnost, se zaměřením na blockchainové technologie.

Na základě požadavků a přání našich klientů jsme se rozhodli rozšířit působení společnosti i do dalších oblastí a produktů. V druhé polovině roku 2018 se začala společnost G.C.W. Europe SE zabývat investicemi do komodit a spolu s poskytnutou zárukou od Sviss International Gurantee se jí podařilo získat od svého partnera výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Na začátku roku 2019 se G.C.W. Europe SE přejmenovává na G.C.W. Europe Investment SE a otevírá další divize Development a služby.

Vážíme si toho, že jsou klienti s našimi službami spokojení, vrací se a doporučují nás dále. Naše služby poskytujeme vždy tak, abychom naplňovali naše vize a hlavní motto, kterým je vždy spokojený klient.

Rádi byste nás poznali lépe?

Kontaktujte nás