SLUŽBY

NABÍZÍME TRHU SLUŽBY, KTERÉ NĚCO ZNAMENAJÍ

Riway

Restartuje svůj imunitní systém

Purtier placenta je špičkový doplněk stravy s bioaktivními stimulanty  který, chrání zdravé buňky v těle, opravuje poškozené buňky a nahrazuje odumřelé buňky novými a mladými. Dokáže zásadně zvrátit procesy stárnutí a naprosto efektivně restartuje imunitní systém.

Produkt vyvinutý singapurskou společností RIWAY, která tento produkt vyrábí již 10 let a může se pyšnit 12.000 000 nadšených uživatelů s osvědčenými výsledky, je naprostým světovým fenoménem.

 

Collibre

účinek špičkového švýcarského kolagenu a esenciálních aminokyselin
Pečujte o sebe a zůstaňte aktivní v každém věku. Špičkové doplňky stravy Collibre vám pomohou snížit dopady fyziologických procesů stárnutí způsobených například zhoršenou syntézou kolagenu ve vyšším věku, nebo zastaví úbytek kolagenu v důsledku přetížení organismu u sportovců a fyzicky aktivních osob.

Kolagenové nápoje Collibre, jejichž hlavní složku tvoří švýcarský kolagen nejvyšší kvality, jsou také zdrojem zdravých mléčných bílkovin, které jsou přirozenými stavebními kameny pro svaly. Obsahují soubor esenciálních aminokyselin, včetně L-leucinu, L-isoleucinu a L-valinu, které hrají klíčovou roli v anabolických a regeneračních procesech aktivovaných po fyzickém cvičení.

GCW Europe Investmenst SE je výhradním distributorem unikátního Švýcarského Kolagenu pro českou a slovenskou republiku.